עבודה בסקנדינביה

חצי האי באזור הצפוני של כדור הארץ מרכז בתוכו מספר ארצות שיכולות להיות יעד העבודה והחופשה הבאים שלכם! מדינות כמו דנמרק, שבדיה ונורבגיה לצד איים כמו איסלנד ואיי פארו זוכים לימים ארוכי שמש בקיץ, וגם לימים קצרים בחורף. במושגי טמפרטורה, תצטרכו להביא הרבה בגדים חמים! סקנדינביה יכולה לתת לכם לחוות הרפתקאות שונות, לצד העבודות שתוכלו למצוא בה, גם אם אתם לא תבחרו לעבוד במכירות, ושכר המינימום אמור להיות גבוה פי 1.5 מזה שבארץ. עדיין שוקלים את זה?
שכר חודשי או על בסיס עמלות?
הטמפרטורות מגיעות למינוס חמש בשיא החורף ולעשרים ושתיים מעלות בקיץ. מה שלא יהיה, הטמפרטורות בקניון יחממו אתכם בעיקר בעזרת משאבי הנפט העצומים שבחצי האי (כנראה בעיקר בנורבגיה). בהקשר למשפט זה תוכלו למצוא שתי עבודות שיכולות לתת לכם פרנסה לא רעה: עבודה בעגלות בפן המכירתי, ובצד ההרפתקני יותר עבודה באסדות קידוח! העבודה הראשונה כוללת מכירות פרונטאליות מול לקוחות מקומיים, כמו גם תיירים (ויש הרבה!). העבודה דורשת כאמור הרבה שעות על הרגליים, אבל העמלות שתרוויחו ממנה יכולות להיות משתלמות ביותר. העבודה השנייה כוללת עבודה פיזית מאומצת בלב ים עם אנשים זרים רבים, והיא עובדת על פי שכר שנקבע מראש מול הרשויות. בעבודה זו אין דרישות קדם, וגם אם אין לכם דרכון אירופאי, לא בהכרח לא תצליחו להיכנס לעבוד במקצוע המסוכן הזה (התגמול בהתאם אגב!).

למה כדאי לנסוע לסקנדינביה?
תוכלו לטייל ברחבי סקנדינביה בארצות הקרות ולראות טבע פראי, קרחונים עצומים, לצפות בפיורדים בפסגות מעל הנהרות העצומים, לראות את הזוהר הצפוני, לטייל עם מזחלות שלג רתומות לכלבים אסקימואים וכיוצא בזה. ערי הבירה כמו אוסלו וסטוקהולם מארחות תיירים רבים, כך שחיי לילה לא חסרים שם.
מחפש/ת עבודה בסקנדינביה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם