עבודה באוסטריה

בניגוד לדעות שירימו גבה - אוסטריה נחשבת מדינה מאוד עשירה עם תעשייה ענפה, חקלאות בקנה מידה קטן אך עשיר בגידולים, הרבה משאבי טבע וגם קשרי מסחר יציבים עם ישראל, שבהם היא נהנית מפירות ההדר שלנו! אה, ועוד פרט חשוב: לאוסטריה מספר תיירים של לפחות 20 מיליון בשנה והיא נמצאת ב"אמא של המרכז מבחינת אירופה! המדינה האירופאית נמצאת זה שנים בגוש האירו, וכישראלים זו הזדמנות לקפוץ על עבודה לכיוון שיכול להיות מאתגר מבחינתכם, אם אתם מעוניינים בעבודה במכירות (אחרת כנראה לא הייתם נמצאים בדף זה..).
מה אפשר לעשות בנסיעה לעבודה באוסטריה?
אם תשמעו על עבודה באוסטריה, כנראה שתעלו בדעתכם מדינה קרה, ענייה ואנטישמית. אז כמו שכבר הסברנו, לא כך בהכרח הוא התיאור. המדינה זה שנים נמצאת במצב כלכלי מצוין, ותיירות זה דבר מרכזי מבחינתה - ולמרות המספרים העצומים של תיירים שמגיעים אליה מדי שנה תמצאו שהיא שקטה ונקייה להפליא. מדדים כלכליים מספר מהווים אינדיקציה לכך שהיא מדינה שכדאי לחיות בה והיא גם נחשבת כמדינת הגירה. המקומיים מדברים גרמנית כשפת אם אך גם אנגלית בדרך כלל. אוסטריה הייתה בעברה הרחוק משויכת לאימפריה האוסטרו-הונגרית, ועדיין נראה שנשארו לה ניצוצות מונרכיים מבחינה ארכיטקטית וקדמת חיים ושלווה.

גם כאן תמצאו עבודה בעגלות, אם תרצו למכור לאזרחים האוסטריים המקומיים וגם למיליוני התיירים המגיעים למחוזות חפצם מדי שנה! אמרתם משבר כלכלי? כנראה שלאוסטריה זה לא מזיז והיא עדיין מציגה אבטלה יחסית נמוכה!

חופשה באוסטריה לצד עבודה
תשעת המחוזות של אוסטריה מקנות לה שטח עצום של טבע ונוף, והיא חופשת נוף אירופאי עם הרים מושלגים לצד נהרות, כפרים קטנים וגדולים לצד גבעות ורכסי הרים מטורפים וחיי לילה עשירים בערים כמו וינה הבירה - מבחינה קולינרית וגם מבחינת מועדונים ופאבים. סקי כבר הזכרנו??
מחפש/ת עבודה באוסטריה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם