עבודה בפולין

פולין היא ללא ספק לא השם הראשון שקופץ לנו לראש כשאנו מדברים על עבודה בחו"ל…., יחד עם זאת כשאתם מקבלים החלטה על שינוי מקום מגורים לשם עבודה חשוב שתלמדו על פולין של העידן השלישי. פולין נאורה יותר, מתפתחת כללית בצורה מהירה וגם חיי לילה לא רעים בכלל.
קצת על פולין במאה ה 21
פולין לרוב מתקשרת אלינו בעמודים השחורים ביותר של ספר ההיסטוריה. יחד עם זאת פולין נחשבת לעיר עשירה מבחינה תרבותית ובעלת עבר מפואר. פולין היא מדינה שרצה לעבר הכלכלה האירופאית החופשית ומנסה להוריד ממנה את שלשלאות הקומוניזם. כשליש מתושביה של פולין עובדים בחקלאות  והשאר מועסקים בתעשייה המתפתחת ובמקצועות חופשיים.

פולין היא ארץ רחבת ידיים, בעלת נופים מדהימים, במיוחד בצפון. האקלים של פולין נוח באביב ובקיץ ובחורף הוא בינוני- קשה. פולין נמצאת בברית נאט"ו וכחלק מהאיחוד האירופאי מה ששיפר ממשית את כלכלתה.

עבודות בפולין
עבודה בעגלות בפולין - מכירת עגלות הינו מקצוע חובק עולם וכמעט ואין תחנה בעולם בהם מכירות בעגלות לא תקעו את דגלם. בעגלות לרוב מוכרים את מוצרי ים המלח או מעצבי שיער שונים. שיטת המכירה מצליחה בכל העולם. לרוב משתמשים המוכרים בהדגמות שונות הן על הלקוחות והן על עצמן בכדי למשוך לקוחות נוספים.

עבודת אבטחה בחו"ל - אם יצא לישראלים שם טוב כמומחים סביר להניח שמדובר על אבטחה. יחסי הגומלין בין ישראל- פולין מביאים את יוצאי צבא רבים להשתתף בהדרכות  של גורמים שונים בפולין. בנוסף גם בקהילה היהודית יש למאבטחים הישראלים יש מקום חם.
מחפש/ת עבודה בפולין?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם