עבודה בפורטוגל

תדמיינו לרגע חופים יפים שטופים שמש, ערים מפוארות, ארמונות, סגנון חיים מיוחד ועם זאת טיפה אווירה של מנטליות מוכרת. מה דעתכם לעבוד במקום כזה, לחיות ולבלות. והמקום שאנחנו מדברים עליו הוא פורטוגל הקסומה.
קצת על פורטוגל
פורטוגל שוכנת במערב אירופה בחצי האי האיברי. גובלת במזרח ומצפון בספרד, בדרום ומערב באוקיינוס האטלנטי. פורטוגל היא מדינה דמוקרטית  משנת  1976ובירתה היא ליסבון. עיקר כלכלתה של פורטוגל הוא מחקלאות-כ 50 אחוז. הארץ שטופת השמש מציעה מגוון רחב של אטרקציות.ארמונות, מוזיאונים, חופים ואווירה אירופאית טיפה אחרת.
פורטוגל הייתה בעברה האימפריה השלישית בגודלה ואת שירידיה אפשר לראות בחלקים השונים בארץ, כמו גם את היסטוריה של התרבות היהודית שהייתה צריכה להיות חבויה מפני השלטון המקומי.

עגלות בפורטוגל
כאשר מדברים איתנו על עבודות בחול בראש ובראשונה מדברים איתנו על עגלות. העגלות נמצאות בכל ארץ שנמצאת ביחסי ידידות עם ישראל. ומה שבטוח על פורטוגל לא יפסחו. המוצרים שמוכרים בעגלות הם בעיקר מוצרי ים המלח או מכשירים לעיצוב שיער. שיטת המכירה פועלת בצורות שונות אך לרוב ילווה בהדגמה של המוצר שיעורר עניין אצל קונים פוטנציאלים מלבד ההדגמה יכולת השכנוע שלכם בהחלט יכולים לעורר עניין אצל הפורטוגלים.

חקלאות
אחוז ההכנסות בפורטוגל מחקלאות הם כ50 אחוז. נכון מוזר לעבוד בחקלאות בארץ זרה אבל מי שרואה במינרל יהלום לא מלוטש יוכל למצוא עבודה בחקלאות בארץ שטופת השמש הזאת.
מחפש/ת עבודה בפורטוגל?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם