עבודה באסיה

למה להתפרש על אירופה ואמריקה כשיש לכם עוד חצי גלובוס לכבוש? ישראלים רבים נוהרים למדינות המזרח במטרה לטייל אחרי צבא ולאבד את עצמם לדעת (חלק גם מוצאים). בזמן שהקרחניסטים נהנים מהנוף, אתם יכולים גם לטרק ללא הפסק וגם להצמיח כנפיים פיננסיות בנישות עבודה שונות על פני המפה במזרח העולם! בצבעים, המראות, הריחות - הכל הופך את החוויה הזו לטיול בלתי נשכח. לא תשלבו אותו עם עבודה כדי לחיות כך לנצח?
במה ניתן לעבוד במדינות אסיה?
כמו בהרבה מדינות מסביב לעולם, גם במדינות אסיה שוק המכירות הופך אט-אט ונהיה מוכר במדינות השונות של היבשת. המכירות יכולות להתבצע בקניונים באמצעות עגלות, או באמצעות מקומות כמו השווקים המקומיים ברחובות העיר, כאשר במדינות כמו יפן הן נקראות באסטות. ניתן למכור בכלל הדוכנים מוצרי ים המלח, תכשירי שיער, איפור, צעצועים לילדים ומשחקים לכל המשפחה. מעבר למכירות פרונטליות אלו לשוק המקומי ולתיירים, ניתן למצוא נישות עבודה כמו מארחת, מלצרות, ניקיונות, ואולי גם מכירות של ציורי שמן D2D (מה שנקרא מדלת לדלת).

איפה ניתן לעבוד באסיה?
אז נכון, אסיה היא שטח די גדול אבל יש לה ארצות עם שטחים גדולים, כמו גם קטנים יחסית. על כן, בין מדינותיה בהן ניתן לעבוד ניתן למנות את יפן, סינגפור, תאילנד, רוסיה ואולי גם בסין והודו. כל מדינה בעלת צבע שונה וגם שפה, אשר במדינות כמו סינגפור האזרחים מדברים אנגלית שוטפת, וגם בתאילנד אשר מפוצצת תיירים מדי שנה ניתן למצוא עבודה רווחית לכיס!
מחפש/ת עבודה באסיה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם