עבודה בתאילנד

שמש, חוף ים, מונסון קליל בחורף - אין ספק שתאילנד היא בירת התענוגות! ואם כבר אתם חושבים לקפוץ לביקור נהנתני ביותר באזור אקזוטי של שמיים כחולים, ים בצבע טורקיז וחול זהוב, אולי תחפשו דרך לממן את הרביצה על הערסל עם הקוקוס, באזור מכירות של 365 ימים בשנה? כי אולי לפעמים עדיף להתעורר כל בוקר לרחש הגלים בבקתה או בוילה על הים, ולגלגל עוד כמה באטים כדי לשלם על ההוצאות ואולי לכסות גם הוצאות לטיול אחרי צבא עם מכירות בעגלות.
למה כדאי לעבוד בתאילנד?
קרוב לוודאי שביקרתם בכמה קניונים בחייכם, אבל לא ראיתם מה זה קניון עד שלא ביקרתם ב-MBK!!! קניון זה עמוס קונים  - גם מקומיים וגם תיירים מכל העולם, ומהווה מוקד משיכה לעשירי תאילנד גם כן. בניסיון להרוויח כמה אלפי באטים, תצטרכו לנסות טכניקות עדינות יחסית למה שישראלים רגילים אליהם. בנגקוק מבטיחה את כל תענוגות החיים כאשר באים לעבוד בתאילנד ואולי רצוי להגיע לפני תחילת החופשה עצמה, כדי שהשינוי המנטלי לא יכה בכם, לאחר חופשה חלומית באיים.

חופשה בתאילנד
איי תאילנד מהווים חופשה באווירה שונה בתכלית, להבדיל מרוב מדינות המזרח - תאילנד תיירותית ברמות היסטריות, הנופים שלהם מרהיבים מכל קצוותיהם והאווירה באיים מחשמלת מבחינת מסיבות בכלל ומסיבות ירח בפרט (מה שנקרא פול מון/האף מון). ההגדרה "שופוהוליק" מקבלת משמעות חדשה עם מחירים של מוצרים ברצפה (בגדים, נעליים, תיקים, קונסולות U NAME IT!), וכמה שתאילנד זולה - אתם יכולים עוד לצאת עם רווח כספי שיכול לכסות את הוצאות הטיול אליה, ולמזרח בכלל!
מחפש/ת עבודה בתאילנד?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם