עבודה בסינגפור

כמה קטנה, ככה היא גדולה! סינגפור היא שילוב של מערב ומזרח ומהווה בית למלזיים והודים דוברי אנגלית כשפת אם. סינגפור מהווה מקור כלכלי גדול ומפותח לתושביה, וגם ניקיון פדנטי ברחובות מקבל משמעות חדשה ומצוחצחת למדי. זוהי למעשה עיר נמל אחת גדולה של כשישה מיליון תושבים מדרום למלזיה, ואליה מסופחים מספר איים באזור. העושר של התושבים במדינה והקדמה שלה לעומת העוני המחפיר של שאר ארצות המזרח, הופכים את סינגפור לשילוב מנצח ומעניין לחוויה בלתי נשכחת!
למה לעבוד בסינגפור?
סינגפור היא אולי אחת מהמדינות המתקדמות בעולם, וגם הרב תרבותיות שלה הופכת את המדינה הקטנה-גדולה הזו להלם תרבות מצד תיירים ואנשי עסקים לא מעטים אשר מגיעים למדינה פעם ראשונה. איך אפשר שלא להתאהב בעיר הענקית הזו, שנראה שלא חסר לה דבר! גם ישראלים מתקבלים למדינה זו בזרועות פתוחות, היות ואזרחים רבים שלנו מגיעים לפגישות עסקיות, כמו גם לצורך מתן עצות ביטחוניות מאנשי צבא שלנו, לממשל שלהם. האטרקציות המקומיות יכולות להיות מקדשים, גנים עירוניים, גן ציפורים מרהיב, כמו גם גן סחלבים לא קטן. מרכזי קניות ומועדונים לא חסר, ופשוט צריך להיות שם כדי להבין למה אנשים מקבלים הלם, כאשר מגיעים לסינגפור.

במה ניתן לעבוד בסינגפור?
אנשי מכירות ישראלים הצליחו לחדור לשוק הסינגפורי בעגלות של מרכזי קניות לא מעטים, ואתם יכולים לעשות קופה בנישות המכירה של קוסמטיקה, מוצרי ים המלח, וכיוצא בזה. הנימוס המקומי יכול להקל מנטלית על העבודה, ומי שבכל זאת רוצה לנסות עבודה בסינגפור שלא במכירות, יוכל למצוא עבודות במלצרות, ובנות יוכלו גם למצוא עבודה רווחית כבייביסיטר או אופר.
מחפש/ת עבודה בסינגפור?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם