עבודה באפריקה

לא מדובר על עבודה במכרות יהלומים, אבל אותם אנשים שהתעשרו מהעניין בהחלט יכולים להיות הקונים הבאים שלכם! אפריקה ידועה כאטרקציה של ספארי, של שבטים אפריקאיים שחיים כמו פעם בלי קדמה כמו טלפון חכם, אלא עם חניתות לצייד. מעבר לתיאור שרואים רק בסרטים או בערוצי המדע, ניתן למצוא שערוצי כסף של אנשים עשירים ביותר יכולים להפוך אתכם למוכרי מוצרי עגלות ממולחים ו"מפוצצים" גם כן, כתוצאה מכך!
עבודה בדרום אפריקה מסוכנת?
תלוי איפה אתם הולכים! מסתבר שמרכז יוהנסבורג קורא לפשיעה מצד גנבים, אבל הנפגעים העיקריים הם בעיקר השחורים שבעיר. זה קורה משום שהלבנים העשירים הרחיקו לפרברים הצפוניים שבעיר הדרום אפריקאית, שם הם הקימו שכונות עשירות לתפארת, ולכם הזדמנות עבודה חלומית להרוויח משכורת לא רעה בכלל. ידוע שעם העשירים המופלגים שביוהנסבורג גם נמנים קהילות יהודיות גדולות יחסית, ואולי בתור ציונים נלהבים תוכלו למכור להם מכל הבא ליד במרכזי הקניות הגדולים שלהם מוצרי שיער, קוסמטיקה וצעצועים!

למה כדאי לעבוד באפריקה?
דרום אפריקה ידועה בתרבות רב-גונית שהשתחלה לה במדינה מאז תום האפרטהייד. בערים המרכזיות קייפטאון ויוהנסבורג הבירה תוכלו למצוא חיי לילה עשירים, מעבר לפרנסה במדינה העשירה בכסף ויהלומים. ההבדל בין מעמדות השחורים והלבנים עדיין ניכר, בעיקר מבחינת הקיצוניות הכלכלית. בקייפטאון תוכלו למצוא גם רצועות חוף מטורפות, מכיוון שהעיר נמצאת על גבול האוקיינוס. מעבר למסיבות ולכסף, תוכלו למצוא שדרום אפריקה ובאפריקה בכלל שופעות בטבע פראי של חיות, כמו שרואים בנשיונל ג'יאוגרפיק!
מחפש/ת עבודה באפריקה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם